Informace ke konci školního roku

V týdnu od 18. 6.  si děti budou odnášet věci ze školy – kufřík, výkresy, ručník, TV….

Dejte jim každý den velkou igelitku, ať si vše mohou postupně odnést.

Ve čtvrtek si vyklidí šatní skříňku, nechají si tam jen nezbytné věci na pátek. V pátek odnesou přezuvky.V týdnu od 25. 6. se již děti nepřezouvají a 25.6. ji budeme předávat prázdnou panu školníkovi.

V posledním týdnu není plavání ani nepovinná angličtina.

Učebnice do 2. třídy budou děti dostávat 27. 6. – je třeba přinést aktovku! Podepíšeme si ve škole.

Předání vysvědčení je v pátek 29. 6. první hodinu. Poté jdou prvňáci vyprovázet deváťáky na hřiště školy, kde se s nimi rozloučí. Takže vyučování bude končit kolem 9: 30 hod na školním hřišti.

29. 6. je ŠD i dřívější oběd. Prosím, pak nahlásit, kdo bude zůstávat ve ŠD. Pokud děti nepůjdou na oběd, nezapomeňte si ho odhlásit.

Seznam pomůcek do 2. třídy zveřejním včas.

Comments are closed.